Прилад АМІЛОТЕСТ АТ-97: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

ЧИСЛО ПАДIННЯ

Амiлотест АТ-97

Технічні характеристики:
Температура водяної бані, ° С
Швидкість нагріву водяний
лазні (з кроком 1 ° С / хв)
Вимірюється зусилля. Н
Споживана потужність, Вт
Електроживлення, В / Гц
Габаритні розміри:
електромеханічний блок
з водяною банею
пульт керування
Маса, кг, не більше25-100

1-5
0-50
1500
220/50


200X430X560
300X180X100
25

амилотест АТ-97

 Прилад АМІЛОТЕСТ АТ-97 випускався російською компанією ООО НПФ "Радиус" з 1997 р Амілотест АТ-97 - самий багатофункціональний прилад для вимірювання числа падіння тому виробник намагався розробити аналог аналізатора числа падіння фірми «Perten». Правда ця багатофункціональність іноді є причиною того, що спочатку починають плутатися в управлінні приладом, але це тільки на початку. По дизайну прилад дуже поступається ПЧП-3, виконаний він у «стилі 80-их», але це не позначається на його надійності і якості.

 АМІЛОТЕСТ складається з двох блоків: механічного приводу і управління. На блоці механічного приводу встановлена ​​знімна водяна баня, на кожусі якої ліворуч розміщено індикатор візуального контролю рівня води, а зверху розташовані гнізда для касети з двома пробірками. Над кришкою водяній лазні розташовується пристрій притиску касети з пробірками, яке висувається і забирається вручну. Вгорі над лазнею розташовується коромисло з двома захопленнями, яке по командам блоку управління може здійснювати коливальні рухи вгору-вниз. Конструкція захоплень забезпечує автоматичний захват шток-мішалки і їх звільнення за командою блоку управління. Електроприводи коромисла і притиску змонтовані на задній стороні вертикальної панелі під кожухом. Тут же встановлений електромагніт управління захопленнями з датчиком верхнього положення. На задній частині блоку - мережевий шнур, запобіжники і роз'єм для з'єднання з блоком управління.
 Блок управління містить клавіатуру і газорозрядну цифрову індикацію. Виробник також забезпечив блок управління термопринтером.
Загалом, розробники АМІЛОТЕСТА підійшли до створення приладу дуже грамотно і професійно як з конструктивної, так і програмної сторони.

     Прилад може працювати в чотирьох режимах:

1.Ізмереніе числа падіння
2.Ізмереніе температури клейколізаціі
3.Ізмереніе часу клейколізаціі
4.Анализ клейколізаціі за допомогою комп'ютера
Мало хто з виробників приладів визначення числа падіння може похвалитися такою функціональністю

                Які відмінні риси приладу АМІЛОТЕСТ АТ-97:

1. На відміну від ПЧП-3 в комплектації АМІЛОТЕСТа відсутня тільки дозатор води.

2. Баня знімна і при необхідності злити з неї воду особливих труднощів не складає. Виконана вона з нержавіючої сталі в два шари з термоізоляцією всередині, за принципом термоса. Згодом (5-7 років) ця термоізоляція псуватися і лазня починає підтікати. Якщо своєчасно не усунути це підтікання, може коротнуть проводку всередині лазні, що призведе до більш складного ремонту приладу.

3. Під кожухом блоку механічного приводу знаходяться силова плата, висувний механізм каретки, двигун з редуктором, коромисло. Двигун встановлений потужний на 220 в. А понижуючий редуктор з великим моментом сили. Тому ніяка навантаження на коромисло не страшна, на відміну від ПЧП-3, ПЧП-7 або ПЧП-99 і в регулюванні швидкості двигун не потребує. При цьому частота коливань коромисла постійна і дорівнює 2 Гц. Мабуть тому конструктори передбачили захист редуктора і коромисла від попадання стороннього тіла між коромислом і кареткою. І якщо не дай бог ваша рука або пальці потраплять під рухається коромисло, по крайней мере, вони залишаться цілі.

4. Блок керування виконаний на висоті. При першому огляді і спробі провести аналіз, велика кількість кнопок призводить до невеликої паніки. Це вам не ПЧП-3 з трьома кнопками. Але це тільки початкове враження. Надалі розібратися з управлінням АМІЛОТЕСТА великих труднощів не становить. Індикація в блоці управління газорозрядна в скляному корпусі і аналогів їй немає. Тому з індикацією треба бути акуратніше.

5. Також великий плюс в тому, що в приладі передбачено режим ручного контролю і перевірки функціональності основних вузлів приладу. Якщо в приладі виникає якась помилка або несправність, то прилад виводить на екран код помилки. На відміну то інших ПЧП в Амілотесте можна встановлювати настройки для всіх чотирьох режимів: швидкість нагріву лазні, температуру нагрівання і т.д.

6. Для нагріву лазні використовується два тена - основний і додатковий. Коли в лазні вода досягає потрібної температури, основний тен відключається і температура в лазні підтримується тільки додатковим теном. Після проведення аналізу нагрів лазні відключається. Як говоритися економія електроенергії на обличчя. На прилад металу не пошкодували і якщо не проводити профілактику, чистку і настройку, то прилад починає з часом іржавіти і приходити в неналежний вигляд.Виробник чомусь пофарбував прилад в сумний сірий цвет.Поетому коли до нас на сервісне обслуговування або на ремонт потрапляє АМІЛОТЕСТ, у нас є послуга фарбування приладу в більш веселий колір.


Свого часу АМІЛОТЕСТ був найдорожчим і багатофункціональним приладом для визначення амилолитической активності зерна жита і пшениці і продуктів їх переробки за кількістю падіння в порівнянні з його «конкурентами». На жаль, з 2005 р прилад не випускається.


На нашу думку АМІЛОТЕСТ АТ-97 це найкращий прилад для визначення числа падіння, хоча і не найкрасивіший.


 
Послуги, що надаються:
Перевірка і настройка технічних параметрів приладу.
Ремонт механічних блоків приладу, відновлення лазні, заміна тенів.
Ремонт вимірювальної плати і блоку управління.
Заміна двигуна і редуктора.
Технічне обслуговування (чистка, змащення)
Консультації по роботі.
Підготовка до повірки.

Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню