Білизномір БЛІК-Р3: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

БЕЛIЗНОМЕРИ

БЛIК-Р3

Технічні характеристики:
Спектральна область
роботи білизномір, нм
Діапазон вимірюваних коеффі-
ціент відображення,% не більше
СКО вимірювань коефіцієнтів
відображення,%
Основна абсолютна похибка
вимірювання,%
Кількість вимірюваних полів
на зразку борошна, шт,
Час визначення одного зразка, з
Електроживлення, В / Гц
Габаритні розміри, мм
маса, кг540
±50

45...90

0,3

1,0

10
60
220 / 50
260х250х110
4


БЛИК-Р3

Виробник білизномір «БЛІК-Р3» російська компанія ТОВ НПФ "Радиус" випускає цей прилад з 1999 року. Даний білизномір нарівні з РЗ-БПЛ-ЦМ  ми вважаємо найбільш якісним і точним приладом. Найголовніший плюс в тому, що настройка приладу проводиться автоматично при кожному вимірі зразка за двома калібрувальних пластин. Тому, при прогріванні приладу графік функції відображення до коефіцієнта відображення залишається незмінним. У РЗ-БПЛ-ЦМ калібрування приладу повинен проводити сам оператор (лаборант) при включенні приладу, а далі на свій розсуд У БЛИК-Р3, на відміну від інших білизномір, користувач має можливість вводити поправку на показання білизни.

       Які відмінні риси приладу БЛІК-Р3:

-  Кюветка, куди засипається борошно - знімна і скляна, І частенько її примудряються розбивати. А просто замінити кюветку не можна, потрібно повністю перекалібровивать прилад. Буває, що виробник погано приклеює скло або калібрувальні пластинки, і вони відклеюються. Самостійно приклеювати їх настійно не рекомендуємо. Краще заплатити за проклейку кювети, ніж потім платити за переробку кювети.


- Більш високий ступінь точності вимірювання забезпечена тим, що БЛІК-Р3 вимірює борошно в десяти різних точках кювети за один аналіз.
- У приладі часто накопичується багато борошна і забивається вимикач. Прилад починає включатися через раз.
- Прилад чутливий до великим перепадом напруги, що призводить до скидання внутрішніх калибровок (помилка 040).

    
                
Основні рекомендації по приладу: після кожного вимірювання добре очищайте кювету, По можливості підключайте прилад через УПС або стабілізатор напруги. Прогрівайте прилад хвилин 10, але не менше, особливо якщо в приміщенні холодно.


       Перевірити прогрілося прилад чи ні просто - знімаєте кювету з приладу, натискаєте на кнопку старт. Коли прилад покаже помилку Е021 або Е020, ставите кювету назад білої пластиною навпаки оптичного датчика і зверху кювету закриваєте кришкою. Якщо протягом хвилини цифрові свідчення на індикаторі змінюються не більше ніж на 1-2 одиниці, то прилад прогрітий.

      Були випадки коли грішили на достовірність показань приладу, хоча на млині просто був неоднорідний вихід борошна. Перевіряється це наступним чином - з чистого білого паперу вирізується сектор так, щоб він закривав область скла на кюветі без пластин. Кладемо цей сектор в кювету і зверху чимось засипаємо тому сектор з паперу повинен щільно прилягати до скла. Робимо кілька вимірів білизни цього сектора паперу і якщо результати вимірювань однакові (+/- похибка), то прилад працює правильно.


   Є більш розширена версія БЛIК-Р3 - БЛIК-Р3 (СМП).Призначений для експресному оцінки сортності борошна по білизні і контролю технологічного процесу на борошномельних підприємствах, а також для вхідного контролю якості борошна на хлібопекарських підприємствах.
  Принцип дії приладу Блік-Р3 (СМП) заснований на вимірюванні коефіцієнта відбиття видимого спектру променів, в заданому інтервалі довжин хвиль, від ущільнення-згладженої поверхні борошна або тіста і еталонів і визначенні показника білизни і здатності їх до потемніння.
    
    Блiк-Р3 (СМП) працює в двох режимах:
 Режим 1 Визначення показника білизни борошна. Методика визначення показника білизни борошна полягає у вимірюванні дифузно-відображення потоку променевої енергії, в заданому інтервалі довжин хвиль, від ущільнення-згладженої поверхні борошна в десяти автоматично змінюються зонах, при наступній геометрії: кут падіння променя світла -45 ° до поверхні борошна, а реєстрація відбитого випромінювання 90 °;


 Режим 2 Визначення здатності борошна до потемніння. Методика визначення полягає в вимірі в реальному масштабі часу зональних коефіцієнтів відбиття видимого спектру променів певної довжини хвилі від пшеничного тіста в процесі його отлежки протягом

60 хв, і експонуванні показника «білизни тесту» по експоденціальному закону на період до 360 хв з встановленням відносної зміни показника білизни проби тесту від моменту замісу і формування до прогнозованого моменту закінчення його отлежки, відповідно до вимог техно-хімічного контролю виробництва хлібобулочних виробів.


Фахівці нашого підприємства пройшли підготовку на заводі-ізготовітіле в Зеленограді і нададуть Вам послуги з калібрування, ремонту та практичного навчання обслуговуючого персоналу.


 
Послуги, що надаються:
Калібрування приладу по еталонним пластин.
Налаштування приладу за зразками замовника.
Перевірка і настройка технічних параметрів приладу.
Ремонт оптико-механічних блоків приладу.
Ремонт вимірювальної плати і блоку живлення.
Заміна пошкодженої лицьовій панелі,
Заміни або відновлення пошкодженої або розбитою кювети приладу з подальшою настройкою (обов'язкова процедура) параметрів приладу.
Налаштування приладу на роботу з декількома (до чотирьох) кюветами.
Продаж кювет і призначених для користувача заглушок.
Технічне обслуговування (чистка, змащення)
Консультації по роботі.
Підготовка до повірки.

Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню