Аспіратори пробоотборники ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

Аспіратори пробовідбірники

Аспiратор А-01

 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Варіант виконання                          переносний
Колтчество каналів                                  3
діапазон роботи
А-01-25                                     до 1 л / хв - 2 канали
                                                 до 20 л / хв - 1 канал
А-01-45                                     до 1 л / хв - 1 канал
                                                 до 20 л / хв - 2 канали
Похибка вимірювань, %                          5
Час безперервної роботи                 4 години
Живлення приладу:
мережеве                                          220 В 50 Гц
акумуляторна батарея                          12 В
Габаритні розміри, мм                   230 × 190 × 120
Маса,                                                        4 кг

Аспиратор А-01

 
Аспіратор А-01 застосовується для відбору проб повітря з метою аналізу містяться в ньому домішок. Виробляє його АТ "Кот" в Санкт-Петербурзі. Аспіратори серії А-01 - самі малогабаритні і легкі серед випускаються аспіратор цього класу. За допомогою насоса аспіратор всмоктує повітря, і одночасно вимірюється його проходить обсяг. Аспіратор має вбудовані електронний годинник. Харчування аспиратора автономне, від акумулятора, з підзарядкою від мережі. При необхідності є можливість роботи від мережі. Аспіратор А-01 має всі необхідні види атестації та його номер в держреєстрі 18029-05.

Аспіратор А-01 включає в себе насос для відбору проби, три ротаметра (за спеціальним замовленням їх може бути чотири) для виміру швидкості відбору проби, механічні вентилі і електронний регулятор для зміни швидкості відбору проби, електронний годинник, програматор, акумулятори та блок живлення від мережі.

      Практичне використання аспіратора А-01 відбувається наступним чином.
Аспіратор А-01 включають в мережу або, при її відсутності, використовують для роботи вбудовані акумулятори. Далі вибирають один з режимів роботи аспіратора А-01:
- повністю ручне управління. У цьому випадку оператор самостійно включає насос для відбору проби і годинник аспиратора А-01;
- напівавтоматичне управління. При цьому насос і годинник аспиратора А-01 включаються одночасно;
- автоматичне керування. При цьому оператор програмує час забору проби, і аспіратор А-01 самостійно одночасно включає годинник і насос, а потім, через запрограмований час, відключає їх, припиняючи паркан проби. За допомогою регуляторів ми встановлюємо необхідну нам швидкість відбору проб. Проби в аспіратор А-01 можуть відбиратися по всіх каналах одночасно.
        Конструктивно аспіратор виконаний у вигляді одного блоку. До складу аспиратора входять: ротаметри, насос для створення розрідження в каналах; вбудований блок живлення, що складається з акумуляторної батареї та пристрої для її зарядки від мережі змінного струму; блок керування .
На лицьовій панелі корпусу аспіратора розміщені ротаметри з вхідними штуцерами каналів і ручками установки (регулювання) витрати проби. Вихід повітря відбувається всередину приладу. Тим самим відбувається охолодження електричної частини схеми.
        Аспіратор А-01 може працювати як в «польових умовах» від внутрішнього акумулятора або прикурювача автомобіля, так і в лабораторних від мережі 220 вольт. Для цього виробник розробив свою схему управління живленням на процесорі AtMega168 фірми Atmel. Мікропроцесор контролює рівень заряду акумулятора, його правильну підзарядку і т.п. перемикання харчування в потрібний режим.
Для виведення на індикацію інформації, введення даних і установки потрібних режимів використовується блок керування на процесорі AtMega8535. На дисплеї аспиратора відображаються режим роботи, час відбору проби, рівень заряду акумуляторної батареї.
   Для прокачування проби використовується безсмазочний пластинчато-роторний насос А-01-M2 або А-01-Д4. За описом виробника насос мають масу переваг: не вимагає мастила, невеликі розміри і вагу, високо-двигун і ресурс 1000 годин. З нашого досвіду можемо підтвердити двигун дійсно надійний, а от насосний вузол слабенький, хоча конструкція цікава. Справа в тому, що в приладі не передбачена фільтрація повітря і в насосному вузлі на пластинках накопичується бруд. В результаті чого пластини можуть заїдати в пазах і починають розбивати внутрішню камеру насоса. Якщо вчасно не виправити цю ситуацію, то насосний вузол ремонту не підлягає і доведеться міняти насос повністю.
         На відміну від аспіратор «ТАЙФУН» тут не передбачено підтримку стабільної швидкості відбору проби при зміні навантаження. Чесно кажучи управління насосом не сильне сторона в цьому приладі. Справа в тому, що напруга живлення 12 вольт, а насос працює від 9 до 27 вольт. Значить, щоб аспіратор міг працювати при максимальній продуктивності виробник використовував підвищує DC / DC перетворювач. При цьому потужність цього перетворювача повинна бути вище 10 або 24 Ватт. (Залежить від моделі насоса). І це без навантаження при прокачуванні повітря. Такий перетворювач повинен мати великі габарити через радіаторів для охолодження. А вільного місця в приладі мало. Загалом на DC / DC перетворювачі виробник заощадив. Щоб він не перегрівався охолодження проводитися вихлопом проби.
     На нашу думку прилад виправдовує всі очікування, якщо використовувати його не на повну потужність. Використовувати його на повну потужність прокачування проби можна, не більше півгодини і перевіряти, щоб він не перегрівся.

 
Надані послуги:
1.Діагностіка технічного стану і виявлення несправностей.
2.Настройка швидкості відбору проб.
3.Ремонт і чистка насоса
4.Ремонт електронної частини приладу.
5.Поверка в ДП "Одессастандармметрологія"


Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню