Прилад ІДК-3М: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

Вимірювач деформації клейковини

IДК-3М

Технічні характеристики:
Межі вимірювання деформації клейковини
Величина деформируемой навантаження
Допустиме відхилення величини деформирующей навантаження
Час впливу деформирующей навантаження на зразок клейковини
Похибка вимірювання
Каліброване число ум. од.
Габаритні розміри, мм
Маса приладу не більше

0 - 150,7
120 г

от -5 до +2 г

30 ±1,5 с
±0,5 усл. ед
150,7 ±0,5
200х110х240
1,7 кг

ИДК-3М

Прилад ІДК-3М випускається Московської компанією ТОВ "ПЛАУН-системы". Прилад призначений для визначення якості клейковини зерна пшениці і пшеничного борошна. Затверджено для методів визначення кількості і якості клейковини в пшениці. ГОСТ 13586.1-68, ГОСТ 27839-88. Принцип вимірювання деформації клейковини в корені відрізняється від інших ІДК. Тут висота падіння пуансона вимірюється підрахунком кількості оборотів черв'ячного механізму, який повертає пуансон в початкове положення. Так само ІДК-3М не треба налаштовувати по калібрувальним пластин - включив і працюй.

  У нижній частині головки розташована рухома тарованого навантаження вагою в 120 г, виконана у вигляді конуса з діаметром підстави 35 мм, величина ходу якого складає 20 мм. Частини вимірювальної головки, що стикаються з клейковиною, для корозійної стійкості виконані з високолегованої нержавіючої сталі. Але хочеться відзначити, що сам «столик» виконаний з менш якісного металу. По цьому не допускайте подряпин на «столику».


Блок електронного управління має пластмасовий корпус, у верхній лівій частині якого розташована кнопка «Пуск»; на лицьовій стороні блоку знаходяться індикатори умовних одиниць ІДК, поруч розташовані три світлодіода, що вказують на режим роботи приладу, а в правому верхньому куті лицьового панелі розташований світлодіод, який вказує на включення мережі. У задній частині корпусу блоку електронного управління розміщені мережевий роз'єм і вимикач харчування.

Вертикальне переміщення тарований навантаження забезпечується електродвигуном, що знаходяться в вимірювальної голівці. Тарованого навантаження утримується на висоті 20 мм шляхом подачі напруги на електромагніт, розташований в вимірювальної голівці, що створює електромагнітне поле достатньої величини для утримання навантаження. При знятті напруги з електромагніту тарованого навантаження вільно падає з висоти 20 мм на вимірюваний зразок. Через 30 с, відбудеться включення електродвигуна і почнеться підйом навантаження. Вимірювальний пристрій, розташоване в вимірювальної голівці, формує сигнали, які відповідають величині деформації зразка клейковини.  

При досягненні тарований навантаженням висоти 20 мм відбудеться відключення електродвигуна і одночасне включення електромагніту, в магнітному полі якого буде утримуватися тарованого навантаження. Блок управління і індикації управляє електродвигуном і електромагнітом, а також з його допомогою обробляються сигнали вимірювального пристрою. Режими роботи приладу индицируются трьома світлодіодами: перший визначає режим готовності до роботи, другий - режим 30-ти секундного відліку часу, третій - можливість зчитування результату з індикатора умовних одиниць ІДК.


Електронна частина приладу зазнала змін в кращу сторону.
Раніше в ремонт приходили ІДК-3М з перегорілим трансформатором. З 2010 р замість трансформатора виробник встановлює імпульсний блок живлення. Забезпечивши тим самим стабільну напругу і більш якісний захист електроніки. Так само електроніка виконана smd-компонентами.

Один мінус - кнопка «ПУСК». Доводиться заміняти більш надійною тому кнопка часто ламається.
 
Послуги, що надаються:
Ремонт і настройка механічної частини приладу та вимірювальної плати.
Заміна блоку живлення (трансформатора)
Калібрування по еталонних пластин і контрольному числу.
Технічне обслуговування.
Консультації по роботі.
Підготовка до повірки.

Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню