Прилад УВО-01: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

ВОЛОГОМIРИ ТIСТА

УВО-01

Технічні характеристики:
Температури висушування, ° С
похибка підтримки
температури, ° С
Дискретність установки температур, ° С
Часу висушування, хв
Електроживлення, В / Гц
Споживана потужність, кВт не більше
Габаритні розміри, мм
блоку висушування
електронного блоку
Маса, кг не більше

130 - 170

± 2
1
1 - 9
220 / 50
1,2


260 х 210 х 94
60 х 140 х 200
3

УВО-01
Вологомір тесту УВО-01 (аналог приладу Чижової). Призначений для лабораторного контролю вологості сировини, напівфабрикатів і готової продукції в хлібопекарській, кондитерській і молочної промисловості.
Висушування зразка проводиться методом прямого нагріву. Вологість продукту розраховується за результатами зважування харчової сировини до і після висушування. Сушка продукту, поміщеного в паперові пакети, відбувається між двома нагрівальними поверхнями. Корпус блоку висушування теплоізольований.
Вологомір УВО-01 випускається з 90-х років. Він розроблений на елементах КМОП логіки і може вважатися повністю цифровим приладом, на відміну від аналогового варіанту ВЧМ-ЦТ. На жаль, як термодатчика не використовується термопата, в результаті чого температури нижче ста градусів вологомір показує з великою похибкою. У прилад вбудований цифровий таймер подачі звукового сигналу, що забезпечує зручність контролю часу висушування тестозаготовкі.
Вологомір тесту УВО-01 має два основних електронних блоку. Перший блок працює як генератор опорних і синхронізуючих сигналів, а другий блок приймає сигнали з термодатчика, перетворює їх для виведення на індикацію. Так само цей блок контролює встановлену температуру оператором і температуру в блоці висушування, тим самим підтримуючи потрібну температуру висушування тестозаготовкі. У приладі передбачена цифрова захист від перегріву. Заводська настройка від перегріву встановлена ​​180 градусів.
На нашу думку прилад простий у використанні, надійний. Правда через те, що вологомір виконано не так на процесорі, а на інтегральних мікросхемах, є деякі складності в налаштуванні приладу після ремонту.
 

Предоставляемые услуги:
Ремонт и настройка измерительной платы.
Калибровка показаний температуры.
Техническое обслуживание.Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню