ТАЙФУН Р-2-2: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс" 

ТАЙФУН Р-2-2: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

Аспіратори пробовідбірники

ТАЙФУН Р-2-2  (Р-20-2)

 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Варіант виконання                           переносний

Колтчество каналів                                 2
Діапазон витрати повітря:
в каналі А, л / хв                                2,0 - 20,0
в каналі Б, л / хв                              0,5 - 2,0 або
                                                            0,2 - 1,0
Похибка вимірювань,%                           7

Максимальне розрідження,.                 200
мм вод. ст
Діапазон установки таймера        0 - 9 год. 59 хв.
Живлення приладу:
мережеве                                         220 В 50 Гц
акумуляторна батарея                         24 В
Габаритні розміри, мм                    265х180х180
Маса,                                                      6 кг

ТАЙФУН Р-2-2

 
Пробовідбірники портативні аспіраційні (аспіратори) ТАЙФУН Р-2-2 і Р-20-2 призначені для відбору проб повітря з контрольованої зони з встановленим витратою протягом заданого проміжку часу. Це двоканальні пробоотборники. Відмінність ТАЙФУН Р-2-2 від ТАЙФУН Р-20-2 тільки в діапазоні витрати повітря в каналі А. Також є чотирьохканальні пробоотборники-аспіратори ТАЙФУН Р-20-20-2-2.
Виробляються вони науково-виробничим підприємством «ЕЛЕКОМ» г. Киев.   

 
Аспіратори ТАЙФУН Р-2-2 і Р-20-2 мають два канали А і Б.
Регулювання витрати в кожному каналі проводитися плавно і точно за показаннями ротаметрів. Один з каналів може бути просто відключений при непотрібності.

 
    Аспіратори включаються одним з перемикачів каналів А чи Б в положення «ВКЛ»
В Аспіратори ТАЙФУН перемикачами можна встановити такі режими:
1: «Руч.» - ручний режим. В цьому режимі індикація погашена, насоси включаються користувачем вручну, натисканням кнопки «ПУСК».
2: «Вимкнути.» Хочемо відразу зауважити, що це не виключення приладу. В цьому режимі індикація погашена і функція пуску насосів відключена. АЛЕ прилад при цьому повністю не знеструмлений. Прилад вимкнений, тільки тоді, коли обидва тумблери «канал А» і «канал Б» в положенні «ВИКЛ». І це важливо тому пробовідбірник може працювати від внутрішнього акумулятора. І якщо його повністю не вимкнути, то через якийсь час акумулятор розрядиться.
3: Режим установки будильника «Ч.» або «МІН.» - у годинах або хвилинах. У цьому режимі можна задати час відбору проби, яке видно на індикаторі. Максимальне значення можна виставити 9 годин 59мінут. Крок установки 1 годину або 1 хвилина. Цей режим використовується в сукупності з режимом «АВТО» або «ВР»
4: «АВТО». У цьому режимі для економії електроенергії індикація відключена. При натисканні на кнопку «ПУСК» запускається внутрішній таймер і двигуни насосів. Як тільки час внутрішнього таймера співпаде з встановленим будильником, насоси відключаються.
5: «ВР». У цьому режимі на індикацію виводиться значення внутрішнього таймера, яке показує скільки часу пройшло після запуску насосів в режимі «АВТО». Відключення двигунів відбувається, як і в попередньому режимі, при збігу внутрішнього таймера і будильника. Кнопки «ПУСК» і «УСТ» в даному режимі не функціонують. Якщо необхідно заново запустити відбір проб на встановлений час - потрібно знову переключитися в режим «АВТО» і натиснути кнопку «ПУСК».
      Схема управління і контролю побудована на КМОП-івської логіці і операційних підсилювачах, тому що пробовідбірник ТАЙФУН розроблявся і проводився ще в СРСР. Але при цьому по надійності роботи ці пробоотборники не поступаються приладів на сучасних мікропроцесорних системах управління і контролю.
У пробовідбірниками ТАЙФУН передбачена автоматизована система підтримки витрати при зміні навантаження. Вбудована електронна система захисту електродвигунів від перевантажень. А також встановлені вбудовані фільтри вологозахисту по кожному з каналів.

 
Надані послуги:
1.Діагностіка технічного стану і виявлення несправностей.
2.Настройка швидкості відбору проб.
3.Ремонт і чистка насоса
4.Ремонт електронної частини приладу.
5.Поверка в ДП "Одессастандармметрологія"


Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню