Фотоколориметр КФК: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

Прилади фотометричного аналізу

КФК-3-"ЗОМС" (кфк-2, кфк-2мп, кфк-3, кфк-3-01)

Технічні характеристики:
діапазон довжин хвиль нм.
Діапазон показань:
СКНП
оптичної щільності, Б
концентрації, одиниць концентрації
похибка при вимірюванні СКНП,%
похибка установки довжини хвилі, нм
Робоча довжина кювет, мм
Джерело живлення
джерело випромінювання
Споживана потужність не більше
габарити мм
маса, кг315-990


0.1-100
0-3

0,001-9999

±0.5
±3
1,3,5,10,20,30,50

Сеть 220В
КГМ12-10-2
50
500х360х165
9,5

Виробник спектрофотометра (колориметр фотоелектричний) «КФК-3-ЗОМЗ» (КФК-2МП, КФК-2 і КФК-3 зняті з виробництва) російська компанія ВАТ «Загорський оптико-механічний завод». Даний спектрофотометр нарівні, а в деяких моментах краще, ніж його імпортні аналоги.

Фотометр фотоелектричний КФК призначений для вимірювання спектрального коефіцієнта направленого пропускання, оптичної щільності і швидкості зміни оптичної щільності прозорих рідинних розчинів, а також для визначення концентрації речовин в розчинах після попереднього градуювання фотометра споживачем.
Фотометр призначений для оснащення клініко-діагностичних лабораторій
лікувально-профілактичних установ, поліклінік, і інших медичних
установ для проведення біохімічних досліджень плазми крові при діагностиці захворювань, профілактичних оглядах, оцінці ефективності лікувальних заходів, для застосування в сільському господарстві, на підприємствах водопостачання, в металургійній, хімічній, харчовій промисловості та інших галузях.
Принцип дії фотометра заснований на порівнянні потоку випромінювання Фо, що пройшов через "холосту пробу" (розчинник або контрольний розчин, по відношенню до якого проводиться вимірювання) і потоку випромінювання Ф, що пройшов через досліджуваний розчин. Потоки випромінювання Фо і Ф фотоприймачем перетворюються в електричні сигнали Uo, U і UT (UT - сигнал при неосвітленому фотоприемнике), які обробляються вбудованою мікро-ЕОМ і видаються на індикаторі в вигляді коефіцієнта пропускання, оптичної щільності, швидкості зміни оптичної щільності, концентрації.


    Перша модель фотоколориметр була КФК-2. Це був повністю аналоговий прилад зі стрілочної індикацією результату. Похибка вимірювань для КФК-2 завелика і становила ± 1%, та й коефіцієнт пропускання 100-5%. В оптичній схемі використовуються 11 оптичних світлофільтрів з фіксованою довжиною хвилі. Зате конструкція була проста, що не створював жодних труднощів в ремонті.

 На зміну аналоговому приладу прийшов КФК-2МП. Це вдосконалена модель КФК-2. Вимірювальний і оптичний блок залишився аналоговим і не зазнав жодних змін. Зате з'явився обчислювальний блок на мікропроцесорній системі «Електроніка МС 2703». Ця модель спектрофотометра була більш функціональною і досконалою. Але, на жаль, після розвалу СРСР мікропроцесорна система «Електроніка МС 2703" не випускалася. І при виході з ладу обчислювального блоку прилад стояв мертвим вантажем.

 Наступна модель фотоколориметр була КФК-3. Вимірювальний блок залишився аналоговим і не зазнав жодних змін. Обчислювальний блок замінили на «Електроніка МС 2701», вимірювальний блок майже не змінився. Але головною відмінністю моделі КФК-3 від КФК-2 полягало в новому оптичному блоці. При використанні дифракційної решітки з'явилася можливість встановлювати будь-яку довжину хвилі з дозволеного діапазону. Але, як і з КФК-2МП, ремонт обчислювального блоку процедура скрутна.

   Модель КФК-3-01 прийшла на зміну КФК-3. Розробники вдосконалили вимірювальний блок. Обчислювальний блок виконаний на сучасних інтегральних мікросхемах, встановлений сучасний мікропроцесор фірми ATMEL. Стару люмінесцентну індикацію замінили на рідкокристалічну.
Остання модель на сьогоднішній день КФК-3 «ЗОМЗ». Прилад виконаний в новому корпусі, сучасний дизайн, графічна індикація.
Модель може випускатися трьох видів: базова модель, з термостатіруемого кюветним відділенням і з проточною кюветой з насосом і зовнішнім термостатом для підготовки проб.
 
Послуги, що надаються:
Тестування і налаштування технічних параметрів приладу.
Ремонт оптико-механічного блоку приладу.
Заміна випромінювача.
Ремонт вимірювальної плати і блоку управління.
Технічне обслуговування (чистка, настройка)
Консультації по роботі.
Підготовка до повірки.

Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню