Білизномір Скиба-М: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

БЕЛIЗНОМЕРИ

СКИБ-М

Технічні характеристики:
Спектральний діапазон роботи
приладу нм.
Діапазон вимірювань показника,
білизни% (у.о. приладу РЗ-БПЛ)
Ціна одиниці розряду, у.о. РЗ-БПЛ
Межа основної абсолютної похибки при зміні коефіцієнта відбиття,%
Час встановлення робочого режиму, з
Час одного виміру, з
джерело електроживлення


Габаритні розміри, мм
Маса, кг,
530+20
0-100
0,1

±1

не более 10
не более  5
4 батарейки типа  <АА>
235х107х40
0,55

СКИБ-М
Виробником білизномір «СКIБ-М» є російська компанія ТОВ «НДЦ ІСС».
    Білизномір СКIБ-М призначений для експресного визначення білизни пшеничного (хлібопекарської та загального призначення) і житній борошна для хліба і оцінки її сортності відповідно до ГОСТ 26361, ГОСТ Р 52189 і ГОСТ 7454 в лабораторіях і цехах борошномельних заводів, міні-млинів, хлібозаводів, міні -пекарен, на підприємствах торгівлі та харчової промисловості, в контролюючих організаціях.
Білизномір СКIБ-М - переносний прилад, принцип дії якого заснований на вимірюванні освітленості, створюваної на фотоприемнике в вимірювальному каналі потоком випромінювання, відбитим від ущільнення-згладженої поверхні борошна, і освітленості, створюваної на фотоприемнике в опорному каналі, з подальшим обчисленням відносини результатів в двох каналах. Білизномір СКIБ-М дозволяє збільшити вихід борошна високих сортів на 1,5-2%, запобігти випуск нестандартної продукції, знизити витрату електроенергії і трудовитрат на контроль, забезпечити стабільність якості продукції.


Білизномір СКIБ-М внесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки та забезпечує єдність вимірювання білизни борошна з білизномір РЗ-БПЛ-Ц. СКIБ виключно простий і зручний в експлуатації, не вимагає настройки і регулювання в процесі роботи. Міжповірочний інтервал 1 рік. Білизномір СКIБа-М виконаний в єдиному корпусі, в якому знаходитися блок управління, оптичний блок і жидкокристаллическая індикація. На передній панелі приладу перебувати тільки одна кнопка, яка використовується для включення приладу і вимірювання білизни.

На індикації передбачено контрольне зображення заряду батареї. Цей прилад калібрується автоматично сам без втручання користувачем і в комплект не йде ніяких перевірочних пластин як у РЗ-БПЛ-ЦМ. Тому користувач не може перевірити правильно налаштувався білизномір чи ні. Звичайно, можна порівнювати з еталонним зразком борошна, але для цього треба його мати і дотримуватися правил зберігання.
В роботі Скиба-М дуже простий. Треба ретельно перемішати зразок борошна, набрати її дозатором. Пересипати в кювету, яку в подальшому вставити в білизномір і натиснути кнопку вимірювання.

  Корпус білизномір виконаний досить герметично. Тому частого обслуговування і чищення усередині корпусу, прилад не потребує. Хоча для більшої впевненості радимо проводити раз 1-2 роки сервісне обслуговування.


Користувачеві треба пам'ятати два правила при експлуатації СКIБ-М:

  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ МИТИ КЮВЕТ I ДОЗАТОР ДЛЯ БОРОШНА! ДОПУСКАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ СУХА ЧИЩЕННЯ!

  ПРИ ВСТАНОВЛЕННЯ АКУМУЛЯТОРІВ АБО батарей У ПРИЛАД ВИКОНУВАТИ ПОЛЯРНІСТЬ, ВКАЗАНУ У батарейному відсіку ПРИЛАДУ!
 

Предоставляемые услуги:
Проверка и настройка технических параметров прибора.
Ремонт оптического блока прибора.
Ремонт измерительной платы.
Настройка показаний белизны.
Техническое обслуживание (чистка, настройка)
Консультации по работе.
Подготовка к поверке.


Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню