Прилад ПЧП-5: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

ЧИСЛО ПАДIННЯ

ПЧП-5

Технічні характеристики:
діапазон визначення
числа падіння, с
час вимірювання
температура нагріву
Висота падіння шток-мішалки в
віскозіметріческой пробірці, мм
Частота коливань шток-мішалки
Маса шток-мішалки, г, не більше
Обсяг водяної бані, л
Живлення приладу від мережі змінного струму:
Споживана потужність, не більше
габаритні розміри
Маса приладу, кг
60-900
0...900
сек
99,5±0,5 оC

68±1
2,0±0,3
Гц
25,00±0,05
3
220B;50
Гц
1600 Вт
350х173х500
20

ПЧП-5

ПЧП-5 проводиться Російською компанією ООО "МОТОТЕХ" в м Серпухов. ПЧП-5 призначений для контролю якості зерна, борошна та інших крахмалосодержащих продуктів. Прилад реалізує метод визначення числа падіння по ГОСТ 27676 і міжнародним стандартам ICC 107, ISO 3093-82. Принцип методу заснований на швидкої клейстеризации водної суспензії проби продукту в киплячій водяній бані і подальшому вимірі ступеня розрідження клейстеру під дією альфа-амілази, що міститься в пробі. Прилад призначений для застосування в випробувальних лабораторіях контролю якості зерна та продуктів його переробки, лабораторіях підприємств агропромислового комплексу. ПЧП-5 пройшов випробування в лабораторії якості ГНУ ВНІІЗерна і рекомендований для використання. Прилад сертифікований в Російській Федерації (сертифікат RU.C.29.004.A №21004 від 30 червня 2005 року) і включений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки під №29437-05 ..

На перший погляд ПЧП-5 зовні сильно відрізняється від своїх побратимів ПЧП-3 i ПЧП-7 незграбністю і непривабливістю. Але це на перший погляд. Як і в ПЧП-7 рівень води в лазні захований під кожухом лазні. А сам кожух лазні, хоч і квадратний, але зроблений з товстого листа металу. У ПЧП-3 і 7, товщина кожуха лазні маленька і при транспортуванні (якщо прилад погано упакований) кожух міг отримати малопривабливі вм'ятини. Загалом, корпус ПЧП-5 зроблений добротно і надійно.

Над електронним обладнанням виробник постарався грунтовно. Для більш надійної і якісної роботи на платі управління варто два PIC контролера. Один відповідає за роботу двигунів, інший за збором даних з вимірювальних і контрольних вузлів і їх обробку. У ПЧП-5 конструктори вирішили не повторювати помилок інших виробників, які швидкість обертів двигуна регулювали за допомогою силових транзисторів. І при поганому охолодженні транзистори виходили з ладу. Вони встановили кроковий двигун, тим самим «убивши двох зайців». Перше - швидкість регулюється програмно, що забезпечує її точність протягом вимірювання. Друге - плавність пуску і захист при зовнішньому впливі на коромисла. Тобто якщо при перемішуванні навантаження на коромисло буде більше дозволеного, то прилад зупинить двигун і видасть відповідну помилку. (І ваші пальці не перетворяться в фарш)На верхній кришці приладу встановлений рідкокристалічний дисплей, на який виводяться повідомлення у вигляді тексту, що спрощує роботу з приладом. У пам'яті приладу міститься база даних типових помилок оператора і передбачена можливість видачі повідомлень на екран по усуненню поточної помилки.На нашу думку, прилад відповідає критерію «ціна-якість». У ціновому діапазоні ПЧП-5 перебувати між ПЧП-3 і ПЧП-7. Але ПЧП-7 виграє тільки за рахунок того, що у нього внутрішня система охолодження.
 
Послуги, що надаються:
Перевірка і настройка технічних параметрів приладу.
Ремонт механічних блоків приладу, відновлення лазні, заміна тенів.
Ремонт вимірювальної плати і блоку управління.
Заміна двигуна і редуктора.
Технічне обслуговування (чистка, змащення)
Консультації по роботі.
Підготовка до повірки.

Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню