ІК-аналізатор СПЕКТРАН-119м: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

IЧ АНАЛIИЗАТОРИ

СПЕКТРАН-119М 

Технічні характеристики:
Спектральний діапазон, нм
Обсяг досліджуваної проби, см3
Час встановлення робочого
режиму, хв.
харчування
габаритні розміри
приладу, мм
маса, кг


1400-2400
20

30
220/240 В, 50/60 Гц

520х250х260
16

СПЕКТРАН-119М

Виробник інфрачервоного аналізатора «СПЕКТРАН-119м» російська компанія  ООО «ЛОМО ФОТОНIКА»  випускає цей прилад з 2006 року. Інфрачервоний аналізатор Спектран-119м використовується для визначення показників якості зерна, продуктів його переробки, комбікормів і ін. Відповідно до атестованими методиками виконання вимірювань.

     Область застосування аналізаторів - елеватори, хлібоприймальні, борошномельні, комбікормові заводи та інші підприємства. Принцип дії аналізатора заснований на вимірюванні відносини двох світлових потоків: дифузно-відбитого від розмеленого зразка до дифузно відбитого від зразка порівняння. Монохроматичний потік випромінювання надходить в інтегруючу сферу і по черзі падає на досліджуваний зразок і на зразок порівняння. Сигнали, отримані від приймача випромінювання перетворюються в цифрові коди і обробляються за допомогою мікропроцесора. Управління аналізатором і обробка даних здійснюється від вбудованого мікропроцесора або зовнішньої ЕОМ. Висновок результатів вимірювань проводиться на дисплей і принтер.
      Підготовка зразків зерна і комбікормів до вимірювання полягає в розмелі продукту на млинах ЛМЦ-1М або ЛМТ-1 з встановленим каліброваним змінним ситом 0,8 мм. Для проведення одного аналізу потрібно не більше 20 г розмеленого продукту.
Переваги
• Експрес-аналіз якості зерна, зернопродуктів та комбікормів
• Аналіз без хімреактивів, пробоподготовки і зважування
• Простота управління і достовірність результатів вимірювань
• Економія часу: повний аналіз менш, ніж за одну хвилину
• Рідко-кристалічний дисплей, плівкова клавіатура для управління аналізатором
• Вбудований принтер для друку результатів на чековій стрічці
• Можливість підключення до зовнішнього комп'ютераСПЕКТРАН-119м - поліпшена версія СПЕКТРАН-ІТ. Зовнішній вигляд приладу зробили як у старого СПЕКТРАН-119.Но зате розробники повністю поміняли електронну начинку приладу.
   По-перше, кожен електронний вузол це закінчений блок зі своїм мікропроцесором. Ці блоки обмінюються даними по паралельному інтерфейсу. Таким чином в СПЕКТРАН-119м вирішена проблема з помехозащищенностью, яка була в СПЕКТРАН-119 і СПЕКТРАН-ІТ.
   По-друге, розробники виправили головну помилку, яка була в СПЕКТРАН-ІТ. Тепер схема прийому сигналу з фотодатчика і його термостабилизация виконані на одній платі, що також сприяє поліпшенню якості результату.
   По-третє, для оцифровки аналогового сигналу в схемі використовується надточний аналого-цифровий перетворювач з розрядністю 24 біта. Що дозволяє перевіряти зміна сигналу в нано вольтах. У СПЕКТРАН-ІТ сигнал вимірювався в мікровольтах.Заміна фотодатчика вважається найдорожчим ремонтом Спектрал-119М.
Але такі ознаки як відсутність сигналу, розкид показань і т.п., не завжди є ознаками виходу з ладу фотодатчика. А причина несправності приладу може бути зовсім в іншому. Є ще одна помилка, - чим дорожче і якісніше поставити фотодатчик, тим краще будуть показання приладу. Звичайно, свідчення покращаться, але в межах конструктивної особливості приладу. Кожен прилад, можна сказати, індивідуальний.
 Хочемо зауважити, що заміна фотодатчика вимагає досвіду і кваліфікації. Неточність в налаштуванні фотодатчика може через час вивести його з ладу.


 
Розробники добре постаралися з програмним забезпеченням користувача приладу на рівні ПК. Єдиний недолік в програмі, як нам здається, при підключенні приладу методики автоматично не зберігаються на комп'ютері.

   Хочемо зауважити, - СПЕКТРАН-119м може працювати як спектрофотометр тільки при підключенні ПК.
   За допомогою ПК функціональність приладу значно розширюється. Прилад може працювати в наступних режимах:

    1 - Вимірювання. Цей режим призначений для вимірювання зразків на заданих

фіксованих довжинах хвиль і відображення результатів на екрані у вигляді таблиці.
    2 - Калібрування. Використовується для накопичення результатів вимірювань зразків і для розрахунку градуювальних коефіцієнтів на підставі цих даних.
    3 - Редактор методик. Призначений для формування пакетів методик, редагування градуювальних коефіцієнтів або введення нових значень, а також для їх завантаження в пам'ять аналізатора або виведення з пам'яті аналізатора для подальшої редакції.
СПЕКТРАН-119М підключається до ПК за допомогою нуль-модемного кабелю. Якщо на комп'ютері відсутня СОМ-порт, то можна використовувати адаптер USB-COM.
    Основні рекомендації такі:
- підключайте прилад через УПС або стабілізатор напруги, - це заощадить вам нерви і гроші;
- не встановлюйте прилад поруч з вікном або на протязі, - це може бути причиною збільшення похибки вимірювань;
- точність показань також залежить від руки лаборанта. Потрібно «набити руку».
- при вимірюванні добре перемішайте пробу.
 
Послуги, що надаються:
Тестування і налаштування технічних параметрів приладу.
Ремонт оптико-механічного блоку приладу.
Заміна фотоприймача.
Ремонт вимірювальної плати і блоку управління.
Налаштування приладу на додаткові культури і калібрування за зразками замовника
Технічне обслуговування (чистка, настройка)
Консультації по роботі.
Підготовка до повірки.

Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню