Прилад ПЧП-3: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

ЧИСЛО ПАДIННЯ

ПЧП-3

Технічні характеристики:
Діапазон визначення
числа падіння, с
Діапазон вимірювань
інтервалів часу, с.
Температура в водяній бані, С
Висота падіння шток-мішалки, мм.
Частота коливань шток-мішалки, Гц.
Обсяг дистильованої води,
заливається в водяну баню, л
Витрата водопровідної води
для охолодження кришки, л / хв
Споживана потужність кВ
Електроживлення В / Гц
Габаритні розміри, мм.
Маса, кг.
60 - 900

0 - 900
100,0 - 0,5
68
±1
2,0±0,3

3

2
1,5
220/50
450х170х530
25

ПЧП-3

Виробник ПЧП-3 московська компанія  «Биофизическая аппаратура»   випускала цей прилад з 1997 року.

Прилад призначений для контролю одного з показників якості зерна, борошна та інших крахмалосодержащих продуктів шляхом визначення активності альфа-амілази. Прилад ПЧП-3 за своїми технічними характеристиками, тривалості визначення, а так же одержуваних даних, аналогічний приладу FN-1800 (Швеція).

   В даний час, застаріла модель ПЧП-3 знята з виробництва та замінена приладом для визначення числа падіння з вбудованою системою охолодження - ПЧП-7. Але на ринку є його «брат-близнюк» IЧП-1-2

У ПЧП-3 поєднується як краса дизайну, так і простота в управлінні. Схема і механіка цього приладу проста, тому його ремонт великої складності не представляє

    Прилад ПЧП-3 складається з двох блоків: механічного приводу і управління. На блоці механічного приводу встановлена ​​водяна баня, на кожусі якої справа розміщений індикатор візуального контролю рівня води, а зверху розташовані гнізда для касети з двома пробірками. Над кришкою водяній лазні розташовується пристрій притиску касети з пробірками, яке висувається і забирається автоматично по командам блоку управління. У центрі пристрою притиску - виступи з датчиками для фіксації моменту досягнення шток-мішалкою нижнього положення. Вгорі над лазнею розташовується коромисло з двома захопленнями, яке по командам блоку управління може здійснювати коливальні рухи вгору-вниз. Конструкція захоплень забезпечує автоматичний захват шток-мішалки і їх звільнення за командою блоку управління. Електроприводи коромисла і притиску змонтовані на задній стороні вертикальної панелі під кожухом. Тут же встановлений електромагніт управління захопленнями з датчиком верхнього положення. На задній частині блоку - мережевий шнур, запобіжники і роз'єм для з'єднання з блоком управління.

   Блок управління містить клавіатуру з індикацією, два трьохрядний цифрових індикатора і плату контролера.

Які відмінні риси ПЧП-3:
 1. На відміну від ПЧП-99 в ПЧП-3 радує комплектація: дозатор води, касета на 20 пробірок, 10 віскозіметріческіх пробірок, підставка з касетою для 2-х пробірок.
 2. У старих моделях встановлювали біполярні силові транзистори, які часто виходили з ладу при недостатньому охолодженні лазні проточною водою. В останніх моделях дана проблема була усунена заміною транзисторів на польові.
 3. У нових приладах, (зроблених на швидку руку) при прогріванні лазні може заклинювати каретка.

  4. У цьому приладі основний мінус, - двигун коромисла. На відміну від АМИЛОТЕСТА у нього слабенький двигун з редуктором. Швидкість двигуна, а відповідно частота коливань коромисла залежить від напруги, що подається на двигун (10-16 ст.). При цьому, коли коромисло починає перемішувати в'язку густеющая суспензію в пробірках, двигун працює під навантаженням. Тому треба пам'ятати, що правильна частота коливань коромисла (2Гц) повинна бути під навантаженням і становить 110 ± 10 помахів. Без навантаження частота коливань буде трохи більше.


  
5. У старих ПЧП-3 редуктор коромисла виготовляли з металу. А в останніх приладах одну шестерню редуктора почали ставити пластикову, яка при поганій налаштування або мастилі приладу швидко виходить з ладу. Також були випадки, коли її виламували при спробі перенести прилад, тримаючись тільки за коромисло.

  
  
6. Ще один маленький, і не істотний недолік, - конструкція коромисла. Електромагніт захоплень знаходиться окремо від коромисла. І в разі виникнення неполадок, коромисло досягає верхньої точки пізніше, ніж спрацює електромагніт (на 60-ій секунді аналізу). При цьому вигинається алюмінієва пластина механізму захоплення. Пару таких «вигинання» і її треба міняти.

Нічого не передбачено і для захисту редуктора. Якщо при працюючому двигуні між коромислом і кареткою буде щось чужорідне, наприклад ваша рука або пальці, то що в цьому випадку переможе - редуктор або пальці ще невідомо. У АМІЛОТЕСТЕ цей захист передбачена. У ньому електромагніт перебувати на коромислі і в верхній частині варто пружина, яка не дасть коромисла затиснути ваші пальці «на смерть».


  
7. На відміну від ПЧП-99 температура в лазні контролюється термодатчиком і поки вода в лазні не нагріється до 99 ° С процес вимірювання не включиться. Висновок температури на індикацію блоку управління, як це зроблено в АМІЛОТЕСТЕ, в ПЧП-3 не передбачений і контролювати закипання при 100 ° С повинен лаборант.


У 2010 р були випущені експериментальні ПЧП-3 з абсолютно новою електронною начинкою на smd компонентах. Надалі прилад був доопрацьований до ПЧП-7, а випуск ПЧП-3 був припинений. Але ми ще раз повторимося, що є його повний аналог IЧП-1-2.
На нашу думку ПЧП-3 це найоптимальніший варіант приладу для визначення числа падіння.


 
Послуги, що надаються:
Перевірка і настройка технічних параметрів приладу.
Ремонт механічних блоків приладу, відновлення лазні, заміна тенів.
Ремонт вимірювальної плати і блоку управління.
Заміна двигуна і редуктора.
Технічне обслуговування (чистка, змащення)
Консультації по роботі.
Підготовка до повірки.Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню