Прилад ПЧП-99: ремонт, відновлення, обслуговування, несправності, порівняння; ПВКП "Елтекс" - сервісний центр - Сайт ПВКП "Елтекс"

584836030         e-mail: altex_ltd@ukr.net
Елтекс - швидкий і якісний
          ремонт аналiтіческіх приладів і
                   лабораторного обладнання

рус.             укр.
укр.
Перейти до контакту

Головне меню:

ЧИСЛО ПАДIННЯ

ПЧП-99
Технічні характеристики:

діапазон визначення
числа падіння, с
Діапазон вимірювань
інтервалів часу, с.
Температура в водяній бані, С
Висота падіння шток-мішалки, мм.
Частота коливань шток-мішалки, Гц.
Споживана потужність Вт
Електроживлення В / Гц
Маса, кг.
60 - 900

0 - 900
100,0 - 0,5
68
±1
2,0±0,3
650
220/50
12

ПЧП-99

Прилад ППП-99 випускається Київською компанією ПрАО (ЗАО) "ДКТБ ТЕП" з 1999 р і призначений для вимірювання за методом Хагберга-Перт міжнародної стандартизованої величини "числа падіння" - параметра, що несе інформацію про активність альфа-амілази зерна і борошна (пшениця, жито), ступеня проростання зерна, і відповідального за якість випеченого хліба. Прилади ПЧП 99 випускаються двох модифікацій: одноканальний і двоканальний.Прилад українського виробництва. Схема управління дуже проста і не є мікропроцесорної, що дуже спрощує ремонт. Прилад ПЧП-99 складається з двох частин: механічного приводу з лазнею і блоку управління. На кожусі водяній лазні ліворуч розміщено індикатор візуального контролю рівня води, а зверху розташовані два гнізда для пробірок. Над водяною банею знаходиться блок механічного приводу, що містить в собі двигун, коромисло із захопленнями і оптичні датчики положення шток-мішалки. Всі рухаються механічні частини знаходяться в металевому корпусі. Електропривод коромисла змонтований на задній стороні цього блоку.

Блок управління містить дві кнопки «СТАРТ» і «СТОП», два трёхсегментних цифрових індикатора, плату контролера і плату харчування.

    Які відмінні риси ПЧП-99:

1. На відміну від ПЧП-3  в ПЧП-99 комплектація скромна.

2. У старих моделях блок живлення був громіздким і важким за рахунок трансформатора. У сучасній моделі блок живлення встановлений імпульсний серії PS-65 на 24 вольта.

3. Для цього приладу необхідні дві розетки тому баня включається окремо від блоку живлення. Контролю температури в лазні немає ніякої, і процес вимірювання можна почати в будь-який момент. На відміну від «АМИЛОТЕСТА» в ПЧП-99 тен лазні включений постійно, що призводить до швидшого зносу. Баня виконана з нержавіючої сталі в один шар без теплоізоляції, як це зроблено в АМІЛОТЕСТЕ, і без повітряної сорочки «баня-кожух», як це в ПЧП-3. Тому чіпати руками гарячу лазню не радимо

4. У цьому приладі непогано продуманий блок механічного приводу. Як раніше було помічено рухаються механізми знаходяться в металевому корпусі, що робить роботу з приладом безпечною. Редуктора тут як такого немає, а двигун 12-ти вольта низькообертовий. І для того, щоб коромисло працювало з частотою 2 Гц. на нього подають 19-24 вольта. Тому двигун працює в жорстких експлуатаційних умовах.

5. Плата управління приладом великих змін за весь час не зазнала. Все зібрано на радянських КМОП мікросхемах. Єдино резистори, транзистори і конденсатори перевели на smd-ешние.


На нашу думку ППП-99 це найоптимальніший варіант приладу для малобюджетного підприємства.
 
Послуги, що надаються:
Перевірка і настройка технічних параметрів приладу.
Ремонт механічних блоків приладу, відновлення лазні, заміна тенів.
Ремонт вимірювальної плати і блоку управління.
Заміна двигуна і редуктора.
Технічне обслуговування (чистка, змащення)
Консультації по роботі.
Підготовка до повірки.

Коментарів нема
Copyright 2023 WebDesign Genitan Mail to: genitan@te.net.ua
Адреса:
м Одеса пр. Гагаріна 25

Телефони:
(067) 558-68-20; (098) 305-61-71
(073) 066-06-58; (073) 066-06-55
Електронна пошта:
altex_ltd@ukr.net
altex_ltd@mail.ru
Назад до змісту | Назад до головного меню